Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

     Tel.:374 72 20 15   Mobil: 731 15 94 43     

        e-mail: dd.tachov@atlas.cz                          

Náš velký úspěch v hlasování

7. KOLO GRANTOVÉHO PROGRAMU VY ROZHODUJETE, MY POMÁHÁME   

Grantový program s názvem „Vy rozhodujete, my pomáháme“  poskytuje finanční podporu na realizaci malých veřejně prospěšných projektů po celé ČR. Jeho cílem je zlepšovat kvalitu života v ČR a podporovat udržitelný rozvoj skrze aktivity lokálních komunit v okolí prodejen Organizátora.

Již po druhé se náš Dětský domov Tachov přihlásil do 7. kola grantového programu a to s projektem " Pobyt dětí z Dětského domova Tachov na letních táborech ".

V každém mikroregionu postoupily tři nejlepší projekty vybrané Garantem na základě projektových žádostí  a o výši  nadačního příspěvků rozhodla veřejnost, hlasováním v prodejně Tesco Tachov v období od 20. 1. 2. do 16. 2. 2020

 2. 3. 2020 jsme dostali nádhernou zprávu " Dětský domov Tachov obdržel největší počet hlasů a získává 1. místo a nadační příspěvek ve výši 30 000 Kč.

Děkujeme Vám všem, za hlasovací žetony, které umožní našim dětem, užít si letní prázdniny na letních pobytových táborech a Nadačnímu fondu Tesco za realizaci nádherného grantového programu.

Vše o projektu  " 7. KOLO GRANTOVÉHO PROGRAMU VY ROZHODUJETE, MY POMÁHÁME  "ZDE