Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

     Tel.:374 72 20 15   Mobil: 731 15 94 43     

        e-mail: dd.tachov@atlas.cz                          

Balík plný barev

Krásné dopoledne s Českou olympijskou nadací a reprezentantem a olympionikem Jiřím Beranem

10. 6. 2020 dorazila do našeho dětského domova další vzácná návštěva. Tentokrát za námi přijela Česká olympijská nadace, se kterou spolupracujeme již od roku 2014 a čeký reprezentant a olympionik v šermu Jiří Beran. Jiří Beran dětem představil svůj sport a krásnou besedou a videoprojekcí děti seznámil se svým sportovním životem a úspěchy. Dětem poslal do kolečka kord, masku i balík akreditací ze šermířských závodů po celém světě. Nechyběl ani pořádný hrozen různých medailí. Bronzovou, kterou získal na mistrovství Evropy s družstvem, nechal šermíř Jiří Beran kolovat ještě zvlášť v krabičce. Na závěr proběhla tréninková jednotka a děti  si mohly vyzkoušet zábavnou formou opravdové šermování s maskou. A proč dopoledne plné barev ?

Jako dárek náš dětský domov dostal školní pomůcky pro následující školní rok a prázdninové volnočasové malování od společnosti KOH - I- NOOR HARDTMUNTH.  Mockrát děkujeme za dárek a pomoc našim dětem.

Cílem nadace je umožnit sportovat dětem, kterým v tom brání nedostatek peněz. V našem Dětském domově v Tachově podporuje ČON momentálně 8 dětí, kteří sportují ve sportovních oddílech a klubech v Tachově. Máme 3 hokejisty, 4 fotbalisty a 1  házenkářku.

Děti dostávají fimanční prostředky na členské příspěvky a vybavení potřebné k jejich sportování. Pro náš DD je to obrovská pomoc a pro děti možnost realizovat své schopnosti a rozvíjet svou osobnost. 
                                         Celý rozhovor a článek s Jiřím Beranem ZDE